Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Konkurs w Cykloid.pl

Konkurs w Cykloid.pl
Pokaż to swoim znajomym

Zaprzyjaźniona z nami ekipa CYKLOiD.pl gromadząca już od wielu lat relacje, ciekawe opowieści i materiały fotograficzne podróżników rowerowych zaprasza do konkursu.


Portal CYKLOiD.pl zaprasza do udziału w konkursie o tytuł Wyprawy Roku 2012 Portalu Podróżników Rowerowych CYKLOiD oraz na najlepszy materiał z podróży opublikowany na stronach CYKLOiD.pl. Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy dodać wyprawę i opublikować w serwisie dowolne materiały z nią związane.

 

Strona konkursowa

Po wszelkie szczegóły zapraszamy na stronę informacyjną konkursu: http://cykloid.pl/konkurs/

Zasady

W konkursie biorą udział wszystkie wyprawy opublikowane w serwisie CYKLOiD.pl, a zrealizowane w roku 2012 – dokładnie są to wszystkie wyjazdy zakończone w tym roku. Zgłoszenia swoich projektów oraz materiałów z podróży można składać do 21 grudnia 2012 roku.

Głosowanie użytkowników rozpoczyna się 22 grudnia 2012 i potrwa do końca stycznia 2013. Na podstawie wyników głosowania zostaną wyłonione najlepsze materiały z podróży.

Lista zwycięzców oraz nagrodzonych materiałów opublikowana zostanie na stronie konkursowej do dnia 5 lutego 2013 roku.

Wśród osób głosujących rozlosowane będą upominki, więc warto oddać swój głos w tej zabawie.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Konkursu.

 

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

 

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.