Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Konkurs w Cykloid.pl
Pokaż to swoim znajomym

Zaprzyjaźniona z nami ekipa CYKLOiD.pl gromadząca już od wielu lat relacje, ciekawe opowieści i materiały fotograficzne podróżników rowerowych zaprasza do konkursu.


Portal CYKLOiD.pl zaprasza do udziału w konkursie o tytuł Wyprawy Roku 2012 Portalu Podróżników Rowerowych CYKLOiD oraz na najlepszy materiał z podróży opublikowany na stronach CYKLOiD.pl. Aby wziąć udział w Konkursie wystarczy dodać wyprawę i opublikować w serwisie dowolne materiały z nią związane.

 

Strona konkursowa

Po wszelkie szczegóły zapraszamy na stronę informacyjną konkursu: http://cykloid.pl/konkurs/

Zasady

W konkursie biorą udział wszystkie wyprawy opublikowane w serwisie CYKLOiD.pl, a zrealizowane w roku 2012 – dokładnie są to wszystkie wyjazdy zakończone w tym roku. Zgłoszenia swoich projektów oraz materiałów z podróży można składać do 21 grudnia 2012 roku.

Głosowanie użytkowników rozpoczyna się 22 grudnia 2012 i potrwa do końca stycznia 2013. Na podstawie wyników głosowania zostaną wyłonione najlepsze materiały z podróży.

Lista zwycięzców oraz nagrodzonych materiałów opublikowana zostanie na stronie konkursowej do dnia 5 lutego 2013 roku.

Wśród osób głosujących rozlosowane będą upominki, więc warto oddać swój głos w tej zabawie.

Więcej informacji znajdziesz w Regulaminie Konkursu.

 

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

 

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka