O Fotowyprawach

Witamy!

Fotowyprawy.com to portal informacyjny. Nie organizujemy wyjazdów, ale za to piszemy o wyjazdach, wyprawach, publikujemy pomysły własne i innych osób na aktywne spędzanie wolnego czasu na własną rękę oraz informujemy o ciekawych biurach podróży, z któymi wybierzesz się inaczej niż zwykle (na rowerze, na wspinaczkę, z aparatem itp.). U nas znajdziesz też informacje o spotkaniach, kursach i wszystkim tym, czym żyją aktywni ludzie w wolnym czasie.

Autorzy to ludzie ze swoimi pasjami i z aparatami fotograficznymi. To nieodzowny zestaw. Robimy mniej lub bardziej zakręcone rzeczy, uwieczniamy je na zdjęciach i piszemy o nich. Mamy nadzieję, że kategorie ciągle będą się rozszerzać, bo wciąż jeszcze tyle ciekawego jest do zrobienia. Możesz dołączyć ze swoją pasją. Stronę tworzą zapaleńcy w swoich pasjach, posiadający dodatkową cenną cechę – potrafią fotografować i pisać teksty, czego dowodem jest duża ilość publikacji w mediach (zarówno internetowych, jak i tych drukowanych), trochę wystaw fotograficznych, wyróżnień w foto-konkursach i inne aktywności.

Redaktorem Naczelnym i jednocześnie pomysłodawcą i właścicielem jest Krzysztof Grabowski. Fotografuje, jeździ na rowerze górskim po Beskidach i nie tylko. Na rowerze wyprawowym podróżuje po Europie i poza. Współpracuje w tej materii z magazynem Rowertour. Z plecakiem chodzi w góry – czasem w Alpy, a czasem zapuszcza się do odległych krajów. Zimą eksploruje bliskie mu Beskidy i Tatry na splitboardzie, a żeby poszaleć grawitacyjnie wybiera najczęściej włoskie alpejskie ośrodki narciarskie. W międzyczasie jest częstym bywalcem różnych amfiteatrów, klubów i sal koncertowych w szczególności wtedy, gdy grają tam muzycy jazzowi. Współpracuje w tym temacie z portalem Jazzarium.

Portfolio fotograficzne: krzysztof-grabowski.com

Krzysztof Grabowski w domu u Jacka Pałkiewicza – spotkanie w ramach organizacji konkursu fotograficznego (w środku Barbara Adamek, współorganizator)

 

Skontaktuj się z nami na hello[at]fotowyprawy.com w sprawie:

- zainteresowania nas Twoją osobą – opublikujemy wywiad z Tobą lub artykuł o Tobie
- napisania tekstu o swojej wyprawie, ciekawym hobby, pokazania swoich zdjęć
- zachęcenia nas do patronowania Twojemu ciekawemu pomysłowi lub projektowi
- dopisania Twojego biura podróży do bazy biur i kalendarza wyjazdów
- przekazania nam sprzętu do testów
- każdej innej

 

Sięgnij dalej, poza Fotowyprawy – zobacz o czym i gdzie piszemy i publikujemy

 

 

Zapraszamy także do współpracy media i każdego kto potrzebuje coś od nas

Oferujemy między innymi:

 

- pisanie tekstów do publikacji

- fachowe poradniki

- testowanie i opiniowanie sprzętu

- dobre zdjęcia (te zrobione lub do zrobienia)

 

 

Dotychczasowa współpraca: