Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Biuro Turystyczne Sport-Centrum

Biuro Turystyczne Sport-Centrum

Specjalizacja: wyjazdy i wczasy narciarskie, oferta letnia i egzotyka

Strona internetowa: sportcentrum.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Od 1989 r. mamy przyjemność organizować wyjazdy narciarskie i snowboardowe i jednocześnie współtworzyć z Wami niezapomniane chwile spędzone na nieskazitelnych stokach Alp i Dolomitów. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja do gór powinny Państwa utwierdzić w przekonaniu, że mamy bardzo duże możliwości i zapał, aby przygotować najlepszą ofertę, odpowiadającą Waszym oczekiwaniom. Dołączając do grona naszych Klientów macie okazję zakosztować białego szaleństwa na wysokim poziomie. Udany wypoczynek zapewnią Państwu sprawdzone obiekty noclegowe, komfortowe autokary, a przed wszystkim doświadczeni piloci i instruktorzy, którzy poprowadzą Was przez znane i nieznane.

Od kilku lat staramy się sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę o wyjazdy letnie zarówno w formie aktywnego wypoczynku w górach, jak i błogiego plażowania nad brzegiem morza. Posiadamy również bogatą ofertę innych letnich touroperatorów proponujących  tradycyjne kierunki wyjazdowe jak i tych, którzy zabiorą Was w nieznane zakątki świata.

Piotr Gałuszka i Ada Skalska

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.