Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Biuro Turystyczne Sport-Centrum

Biuro Turystyczne Sport-Centrum

Specjalizacja: wyjazdy i wczasy narciarskie, oferta letnia i egzotyka

Strona internetowa: sportcentrum.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Od 1989 r. mamy przyjemność organizować wyjazdy narciarskie i snowboardowe i jednocześnie współtworzyć z Wami niezapomniane chwile spędzone na nieskazitelnych stokach Alp i Dolomitów. Nasze wieloletnie doświadczenie i pasja do gór powinny Państwa utwierdzić w przekonaniu, że mamy bardzo duże możliwości i zapał, aby przygotować najlepszą ofertę, odpowiadającą Waszym oczekiwaniom. Dołączając do grona naszych Klientów macie okazję zakosztować białego szaleństwa na wysokim poziomie. Udany wypoczynek zapewnią Państwu sprawdzone obiekty noclegowe, komfortowe autokary, a przed wszystkim doświadczeni piloci i instruktorzy, którzy poprowadzą Was przez znane i nieznane.

Od kilku lat staramy się sukcesywnie rozszerzać naszą ofertę o wyjazdy letnie zarówno w formie aktywnego wypoczynku w górach, jak i błogiego plażowania nad brzegiem morza. Posiadamy również bogatą ofertę innych letnich touroperatorów proponujących  tradycyjne kierunki wyjazdowe jak i tych, którzy zabiorą Was w nieznane zakątki świata.

Piotr Gałuszka i Ada Skalska

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka