Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Sailing Club Globtourist

Sailing Club Globtourist

Specjalizacja: Rejsy, czartery jachtów, szkolenia żeglarskie, transport autokarowy do Chorwacji

Strona internetowa: globtourist.com

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Sailing Club Globtourist to lider na polskim rynku w zakresie organizacji rejsów i czarterów jachtów na całym świecie.

Piszą o sobie:

Jesteśmy firmą specjalizującą się w organizacji aktywnego wypoczynku na wodzie. Ponad 20 lat doświadczenia, pozwoliło nam zyskać pozycję lidera na polskim rynku w zakresie organizacji rejsów żeglarskich oraz czarterów jachtów na całym świecie. Dzięki zdobytemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie sprostać wszystkim wymaganiom naszych klientów.

O standardzie imprez świadczy duża liczba stałych klientów, która ciągle rośnie. To dla nich Globtourist odkrywa nowe rejony. W okresie od maja do października organizowane są rejsy w Basenie Morza Śródziemnego: Chorwacji, Grecji, Hiszpanii i we Włoszech, a jesienią i zimą w egzotyczne rejony: Karaiby, Polinezja Francuska, Malediwy, Tajlandię, czy Seszele.

Jesteśmy agentem wielu firm czarterowych, dzięki czemu możemy znaleźć Ci jacht w najciekawszych rejonach świata.

Posiadamy własną linię autokarową obsługującą połączenia pomiędzy Polską a Chorwacją, dzięki czemu sprawnie dowozimy nasze załogi na jachty.

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.