Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Amazing Travel Warszawa
Pokaż to swoim znajomym

Specjalizacja: narty, wyprawy rowerowe, obozy sportowe

Strona internetowa: amazingtravel.pl

Kalendarz: zobacz wyjazdy

Biuro organizuje narciarskie wyjazdy w Alpy, obozy tenisowe, wyjazdy surfingowe, eventy firmowe, imprezy integracyjne, a nawet koncerty i to wszystko w formule jak w nazwie – „amazing” czyli niesamowite, zadziwiające. Doświadczenie od 2001 roku.

Jak się przedstawiają?

Uwielbiamy aktywne, pozytywne spędzanie czasu, poprzez wyjątkowe, ciekawe eventy takie jak: wyjazdy na narty lub na windsurfing i kite’a, wyprawy rowerowe, ciekawe wydarzenia m.in. turnieje tenisowe, mecze piłkarskie, rejsy żeglarskie, fajne koncerty…
…a że chcemy aby było to niezwykłe, wyjątkowe, niezapomniane stąd Amazing!

Z uwagi na fakt, że w branży działamy już od 2001 roku, nabyliśmy niezbędne doświadczenie, gwarantujemy rzetelność, niezawodność o czym świadczy grupa stałych, zadowolonych klientów, która zawsze zapewnia wyjątkową, pozytywną atmosferę. Wyróżnia nas profesjonalizm, dbałość o detale i troska o każdego Klienta, bo Wasza satysfakcja jest dla nas wielkim wyróżnieniem.

Zawsze jeździmy tylko w sprawdzone miejsca, do starannie wybranych hoteli, a nasza kadra charakteryzuje się profesjonalizmem i pasją do tego co robi. Nie ryzykuj, bo Twoje wakacje są zbyt ważne! My sprawimy żeby były Amazing!

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.