Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Amazing Travel Warszawa
Pokaż to swoim znajomym

Specjalizacja: narty, wyprawy rowerowe, obozy sportowe

Strona internetowa: amazingtravel.pl

Kalendarz: zobacz wyjazdy

Biuro organizuje narciarskie wyjazdy w Alpy, obozy tenisowe, wyjazdy surfingowe, eventy firmowe, imprezy integracyjne, a nawet koncerty i to wszystko w formule jak w nazwie – „amazing” czyli niesamowite, zadziwiające. Doświadczenie od 2001 roku.

Jak się przedstawiają?

Uwielbiamy aktywne, pozytywne spędzanie czasu, poprzez wyjątkowe, ciekawe eventy takie jak: wyjazdy na narty lub na windsurfing i kite’a, wyprawy rowerowe, ciekawe wydarzenia m.in. turnieje tenisowe, mecze piłkarskie, rejsy żeglarskie, fajne koncerty…
…a że chcemy aby było to niezwykłe, wyjątkowe, niezapomniane stąd Amazing!

Z uwagi na fakt, że w branży działamy już od 2001 roku, nabyliśmy niezbędne doświadczenie, gwarantujemy rzetelność, niezawodność o czym świadczy grupa stałych, zadowolonych klientów, która zawsze zapewnia wyjątkową, pozytywną atmosferę. Wyróżnia nas profesjonalizm, dbałość o detale i troska o każdego Klienta, bo Wasza satysfakcja jest dla nas wielkim wyróżnieniem.

Zawsze jeździmy tylko w sprawdzone miejsca, do starannie wybranych hoteli, a nasza kadra charakteryzuje się profesjonalizmem i pasją do tego co robi. Nie ryzykuj, bo Twoje wakacje są zbyt ważne! My sprawimy żeby były Amazing!

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka