Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Fabryka Przygód szykuje ciekawy projekt

Fabryka Przygód szykuje ciekawy projekt
Pokaż to swoim znajomym

Fabryka Przygód – projekt rowerowo-rolkowy (fabrykaprzygod.pl)

Będziemy przyglądać się i trzymamy kciuki za członków Fabryki Przygód, którzy chcą przejechać przez Europę. Ruszają 15 sierpnia 2011 i w miesiąc chcą dotrzeć z zachodniego przylądka Starego Kontynentu do Bielska-Białej.

Dwóch zapaleńców ma w planie przejechać z Portugalii do Polski w ciągu miesiąca. Zapewne byłaby to jedna z wielu wakacyjnych wypraw przez Europę, gdyby nie mały szczegół wyróżniający ją od innych. Jedna osoba jedzie rowerem, a druga na rolkach! Oto powód, dla którego postanowiliśmy wesprzeć ich pomysł i polecamy go.

Uczestnicy piszą o sobie:

Jedziemy z Cabo de Roca, najdalej wysuniętego na zachód punktu Europy do Bielska- Białej. Początkowo planowaliśmy wyruszyć z Polski w stronę Portugalii, jednak ze względów bezpieczeństwa postanowiliśmy obrać przeciwny kierunek. Dla każdego z nas będzie to bez wątpienia najbardziej ekstremalne przeżycie, zarówno jeśli idzie o podróże jak i wysiłek fizyczny, którego będziemy musieli się podjąć, aby w trzydzieści dni dotrzeć do celu. Zadanie będzie podwójnie trudne, ponieważ w drodze nie zamierzamy stronić od uciech, gier i zabaw;) Zarówno żmudne przygotowania, jak i sama podróż zostaną drobiazgowo zrelacjonowane na blogu naszej wyprawy- http://fabrykaprzygod.wordpress.com. Zapraszamy do czytania!

W opisie padło magiczne „Bielsko-Biała” – to kolejna przyczyna, żeby ich wspierać – w końcu są naszymi sąsiadami :)

Uczestnicy mają na koncie już niemałe osiągnięcia – zwłaszcza dojechanie na ostrym kole aż do Mołdawii brzmi interesująco. Oprócz tego lubią Bałkany i Rumunię. Trzymamy kciuki za powodzenie projektu i zachęcamy do regularnego odwiedzania bloga Fabryki Przygód.

 

Fabryka Przygód w Rumunii

 

 

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka