Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Siedem kolorów Afryki – zapowiedź

Siedem kolorów Afryki – zapowiedź
Pokaż to swoim znajomym

Na własną rękę, w swoim budżecie, bez mediów i rozgłosu spędziła blisko 20 miesięcy w podróży po Afryce, którą przemierzyła od Egiptu aż po RPA. Zobaczyła nie mniej niż znani medialni podróżnicy, których pełno w książkach, kolorowych czasopismach i telewizji.

Siedem kolorów Afryki - Podróż Jolanty Wrony

„Siedem kolorów Afryki” – Zapowiedź

Zapraszamy wkrótce do przeczytania obszernego wywiadu z osobą, która przemierzyła pół Europy, by dotrzeć do Afryki, a następnie przez kilkanaście miesięcy podróżowała wschodnią ścianą – od Egiptu aż do RPA. To, co ma do opowiedzenia i zdjęcia, które ma do pokazania nadają się na osobną książkę i album. A jednak nikt oprócz bliskich znajomych nie słyszał o jej podróży, bo nie prowadziła bloga i nie zabiegała o sponsorów medialnych czy finansowych. Pokonała tę trasę wraz ze znajomym na własną ręką i własnym kosztem, docierając do miejsc rzadko lub w ogóle nie odwiedzanych przez turystów. Dzięki temu jej opowieści mówią o autentycznej Afryce.

Już wkrótce wywiad z Bielszczanką – Jolantą Wroną. To pierwszy wywiad na fotowyprawy.com, ale od razu z wysokiego pułapu ;-)

Zapraszamy!

 

Wywiad jest już dostępny tutaj:

Siedem kolorów Afryki – o podróży po Afryce rozmawiamy z Jolantą Wroną

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka