Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Akademia Nikona

Specjalizacja: fotoekspedycje, warsztaty fotograficzne, szkolenia

Strona internetowa: akademianikona.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Akademia Nikona to projekt edukacyjny stworzony przez firmę Nikon Polska. Prowadzi szkolenia dla amatorów chcących poznać swój aparat, osób zainteresowanych pogłębianiem i uporządkowaniem swojej wiedzy fotograficznej i robieniem bardziej kreatywnych zdjęć, a także dla profesjonalistów, którzy chcą wypróbować zaawansowany technologicznie sprzęt oraz skorzystać z wiedzy znanych fotografów. Ofertę kieruje zarówno do osób prywatnych, jak i do firm. W ramach działalności AN prowadzi kursy, warsztaty i fotoekspedycje.

Fotoekspedycje

Fotoekspedycje

Sprzęt

Sprzęt

Warsztaty

Warsztaty

Wykładowcy

Wykładowcy

Na prowadzonych zajęciach Akademia Nikona udostępnia amatorski i zawodowy sprzęt Nikona i partnerów Akademii Nikona: Epson, Eizo, Wacom, SanDisk. Możliwość korzystania z profesjonalnego sprzętu Nikona istnieje także podczas odległych wypraw fotograficznych.

Tym, co przesądza o wyjątkowości szkoleń i ekspedycji Akademii Nikona, są wykładowcy, dzięki którym każdy Uczestnik łatwo i szybko zdobywa wiedzę. Stanowią liczne grono profesjonalistów, cieszących się autorytetem w środowisku zawodowych fotografów. Każdy też chce i umie zaszczepić Uczestnikom autentyczną pasję fotografowania.

Zapisz

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka