Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Maraton górski Leśnik, edycja lato 2018 – galeria

Maraton Górski Leśnik - edycja lato 2018
Pokaż to swoim znajomym

Cykl maratonów biegowych Leśnik odbywa się w Beskidach. Edycja letnia 2018 miała swój start i metę w Szczyrku. Można było wybrać jeden z kilku dystansów, z NadLeśnikiem włącznie. Zobaczcie naszą galerię.

Chyba już na stałe, jako Fotowyprawy, wpisujemy się w uczestniczenie w zawodach organizowanych przez Fundację Aktywne Beskidy. Kalendarz imprez w ciągu roku jest napięty. Nie tak dawno miałem okazję fotografować ultramaraton Stumilak (zobacz galerię zdjęć). A teraz goniłem między przełęczą Siodło pod Skalitem, Skrzycznem i Malinowską Skałą. Na szczęście pomogła mi kolejka krzesełkowa. Następnym razem biorę do wsparcia rower!

Więcej o zawodach – kliknij tutaj

Galeria prezentuje zdjęcia od startu do drugich odwiedzin zawodników na Skrzycznem (uzupełnienie o fotografie z mety wkrótce!). Zdjęcia najwygodniej przewijać strzałkami

 

[Aktualizacja 22 czerwca 2018]

Galeria z mety

Dekoracje i lans na ściance

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.