Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Climb2Change

Specjalizacja: Obozy wspinaczkowe

Strona internetowa: climbingacademy.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Climb2Change to akademia wspinania (obozy i kursy wspinaczkowe) oraz akademia rozwoju prowadzona przez pasjonatów. To także ciekawe artykuły o świadomym życiu i świadomych wyborach.Oferują kursy wspinaczkowe w Polsce i w ciekawych miejscach Europy i nie tylko.

Tak piszą o sobie:

Dla nas góry i wspinanie to sposób życia i bycia. Obcowanie z naturą i dobro naszej planety jest dla nas bardzo ważne, dlatego wybieramy produkty zdrowe, ekologiczne i propagujemy odpowiedzialną postawę konsumencką. Życie to dla nas podróż w nieznane i podążanie za możliwościami, jakie niesie za sobą świat. Chcemy Cię tym podejściem zarazić.

Oprócz możliwości zapisania się na aktywne wydarzenia (wyjazdy, kursy), można zagłębić się w ich blog i poczytać ciekawostki ze świata zdrowia i urody (naturalnych kosmetyków), zapoznać się z relacjami z podróży, ze wspinania, podążania za pasjami, czerpania z życia i realizowania marzeń. Piszą też o tematach dotyczących rozwoju osobistego, świadomego życia, kreowania rzeczywistości i mindfullness oraz… zarabiania pieniędzy.

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.