Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

80 Rowerów

Specjalizacja: Wyprawy rowerowe po całym świecie, projekty dla niepełnosprawnych

Strona internetowa: 80rowerow.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Projekt 80 Rowerów organizowany jest częścią Stowarzyszenia Travelling Inspiration. Główny jego obszar działalności to: propagowanie turystyki i krajoznawstwa, propagowanie idei wolontariatu, krzewienie zdrowego stylu życia, działalność na rzecz osób niepełnosprawnych, propagowanie aktywnego spędzania czasu wolnego.

Stowarzyszenie powstało w 2011 roku. Prowadzi szereg aktywności na rzecz aktywności wszystkich kochających rowery, w tym osób niepełnosprawnych. Organizuje między innymi:

  • Tandemowe wyprawy rowerowe dla osób niewidomych oraz głuchoniewidomych
  • Bezpłatne wakacyjne wycieczki dla dzieci i młodzieży
  • Kursy Instruktora Turystyki Rowerowej
  • Oraz oczywiście wyprawy dla każdego, w tym wyjazdy na rowerach szosowych, MTB/enduro, przygodowe i turystyczne – w najpiękniejsze rejony świata

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.