Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Lemon & Lime - biuro turystyczne

Specjalizacja: Opracowane do potrzeb wyjazdy tematyczne, wycieczki dla małych grup, obozy, wycieczki integracyjne i inne

Strona internetowa: lemonandlime.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Kameralne biuro podróży: „trips – fun breaks – best adventures”. Lubią oryginalne wycieczki, cenią dobrą kuchnię, smakują szlachetne trunki, dają się porwać okolicznościom. Są specjalistami i szukają ludzi, którzy mają łatwość „zarażania się” pasją i ekscytowania nowymi miejscami.

Dla indywidualnych klientów, którzy szukają niebanalnej propozycji biuro przygotowuje autorskie programy ciekawych wyjazdów, takich jak plener malarski w Toskanii, Energizer w Beskidzie Niskim, Whisky Tour w Szkocji, Kulinarna podróż do Maroka, Rowerowy Raj na Bornholmie itp. Z założenia grupy są kameralne, niezwykła atmosfera, wyszukane miejsca. Ponadto biuro ma w ofercie wyjazdy integracyjne, obozy młodzieżowe, wycieczki typu „mini trip” dla małych grup przyjaciół, a nade wszystko wyjazdy tematyczne.

Biuro prowadzone z pasją, nie nastawione na komercję, lecz na zadowolenie klienta i dobre relacje, wspaniałą atmosferę i zadowolenie uczestników.

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.