Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Wyprawa motocyklowa po Europie – Czarnogóra 2014

Wyprawa motocyklowa po Europie – Czarnogóra 2014
Pokaż to swoim znajomym

Turystykę motocyklową uprawiają od wielu lat – Robert i Anna. Podróżują zawsze z kilkoma przyjaciółmi głównie na południowy-wschód Europy. W minionych latach dotarli już do Dubrownika, Sarajewa, przejechali słynną Trasę Transfogarską w Rumunii. Dwa lata temu odbyli wyprawę po dawnych, wschodnich kresach Rzeczpospolitej, podczas której udało im się osiągnąć Krym, gdzie upajali się jazdą po drogach w otwartej przestrzeni stepów. Podziwiali nadbrzeżne miejscowości od Teodozji przez Sewastopol aż do Odessy.

Robert Marciniak - Czarnogóra 2014 na motorach

Teraz wybierają się do Czarnogóry, chociaż „po drodze” zahaczą nawet o Turcję. Planują przejechać 5,5 tyś kilometrów nie omijając nawet Kosowa. Jak piszą:

W podróży będą brały udział dwie pary na swoich motocyklach SUZUKIV-Strom. Celem wyprawy jest propagowanie turystyki motocyklowej,  poznanie kultury odwiedzanych krajów i kreowanie pozytywnego wizerunku polskiego turysty-motocyklisty.

I to się chwali! Między innymi za to wspieramy ich medialnie. Będziemy Wam przypominać o ich wyprawie, a po powrocie postaramy się opublikować relację pełną zdjęć z opisem wrażeń i przeżytych przygód.

Śladzić ich można bezpośrednio na FB:

Wyprawa motocyklowa Czarnogóra 2014

 

 

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.