Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Klub Przygody CYKLOTRAMP

Klub Przygody CYKLOTRAMP

Specjalizacja: rower, ale także łączenie z innymi sportami, jak kajaki czy windsurfing; zimą oferta także narciarska

Strona internetowa: cyklotramp.com

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Specjalizacja: rower, ale także łączenie z innymi sportami, jak kajaki czy windsurfing; zimą oferta także narciarska

Strona internetowa: cyklotramp.com

Kalendarz: zobacz wyjazdy

Klub Przygody CYKLOTRAMP powstał w 2003 roku jako stowarzyszenie kultury fizycznej w celu propagowania turystyki rowerowej, oraz aktywnego stylu życia. Założony został przez pasjonatów turystyki rowerowej oraz kolarstwa górskiego, by Wspólnie poznawać najpiękniejsze szlaki rowerowe Naszego kontynentu. Od tej pory wspólnie odwiedziliśmy nieomal wszystkie Europejskie kraje i powoli zaczynamy planować eskapady na inne kontynenty Od 2007 roku aktywnie bierzemy udział w maratonach MTB i innych rowerowych zawodach, pomału odnosząc coraz większe sukcesy.

Chcemy skupiać rowerzystów z całej Polski zainteresowanych tą forma turystyki i poznawaniem nowych szlaków. Staramy się skupiać zarówno sportowców, jak i rowerowych turystów, a więc mile widziane są u nas zarówno osoby dobrze jeżdżące, jak i ci nieco słabsi. Nie zwracamy też uwagi na wiek, zapraszamy zarówno starszych i młodszych.

W naszej działalności można znaleźć zarówno łatwe szlaki spacerowe pośród zieleni i zabytkowych miast, jak i wymagające dużego zaangażowania trasy górskie.

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.