Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Heerro Extreme Agency Piotr Szyszko

Heerro Extreme Agency Piotr Szyszko

Specjalizacja: off-road (samochody terenowe), wyprawy konne, rafting, loty balonem

Strona internetowa: heerro.com

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Heerro to firma, której doświadczenie budowane jest od 1986 roku. Ich specjalnością są wyprawy offroadowe. Samochody terenowe to ich pasja od wielu lat. W portfolio mają takie projekty, jak cykliczną współpracę przy organizacji Rajdowych Eliminacji Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych „KARKOŁOM”, współpracę przy realizacji sesji treningów Martyny Wojciechowskiej przygotowującej ją do startu w Rajdzie Paryż-Dakar 2002 prowadzonych na Saharze, współpracę z telewizją TVN, czy organizację razem z radiem Opole programu „Pogromcy Żywiołów”.

Oferują wyjazdy dla osób indywidualnych oraz dla firm – wyjazdy integracyjne i inne. Wśród dotychczasowych klientów Heerro są takie firmy jak Real, Castorama, Hestia, Cersanit czy nawet Policja Opole. Podczas wyjazdów z Heerro przygoda i dobra zabawa wpisane są do programu.

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.