Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Na skiturach i splitboardzie w Tatrach
Pokaż to swoim znajomym

Przypomnijmy sobie jak było jeszcze tego roku i to w kwietniu – masa śniegu! Oczekując śniegu tej zimy, smarujemy deski i narty, rozglądamy się w sklepach za nowościami, przymierzamy nowe czapeczki i przebieramy nogami, kiedy w końcu ruszymy na puch. Z dala od tłumu narciarzy na stokach, za to blisko natury.

Zapraszamy do galerii jednego dnia w kwietniu 2012 r. na skiturach i splitboardzie. Marsz był taki: Doliną Chochołowską do schroniska, następnie wejście na Grzesia i przejście grzbietem na Rakoń, stamtąd zjazd do doliny i z powrotem do schroniska i dalej częściowo na deskach, częściowo na piechotę powrót do parkingu.

UŻYTY SPRZĘT:

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.