Minione wydarzenia

Birma – fotoekspedycja

Ten kraj do niedawna totalnie izolowany od wpływów zewnętrznych przez rządzącą juntę wojskową, powoli otwiera się na świat i zwraca ku demokratyzacji. Teraz jest idealny moment na odwiedzenie Birmy.

Offtravel - Kirgistan konno

Konno przez Niebiańskie Góry

Emocjonująca 10-dniowa przygoda w siodle: 7 dni w górach Terskej Ałatoo oraz 3 dni dookoła jeziora Song-kol. Niesamowite krajobrazy Tien-szanu i dzika górska przyroda. Biwaki pod rozgwieżdżonym niebem i noclegi w tradycyjnych kirgiskich jurtach. Wspaniała kultura i kuchnia Azji Środkowej

Barents - Ałtaj

Ałtaj – Najładniejsze góry Syberii

Czternastodniowy wyjazd w niezwykłe góry Syberii poprowadzony po rosyjskiej części Ałtaju. Elementy objazdówki połączone z kilkoma półdniowymi lub całodniowymi spacerami. Podróż powiedzie przez główną drogę łączącą Rosję i Mongolię – tak zwany Trakt Czujski. Ałtaj (UNESCO) jest najbardziej zróżnicowanym regionem górskim Syberii.

BluEmu - Pik Lenina

Śnieżna Pantera: Pik Lenina (7134 m n.p.m.)

Zdobycie wszystkich pięciu szczytów „Śnieżnej Pantery”: Piku Pobiedy, Piku Somoni, Piku Korżeniewskiej, Chan Tengri i Piku Lenina to wyzwanie z najwyższej alpinistycznej półki. Aby marzenie o tym przekuć w plan trzeba je najpierw podzielić na etapy. Pierwszym z nich najlepiej aby był właśnie Pik Lenina.