Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Tour de Pologne 2019 w Bielsku-Białej – fotorelacja

Tour de Pologne 2019 w Bielsku-Białej – fotorelacja
Pokaż to swoim znajomym

Kolejny raz najsłynniejszy wyścig kolarski w Polsce, czyli Tour de Pologne zawitał do naszego miasta. Nie sposób było nie skorzystać z okazji, by to zobaczyć.

Był to 5. etap wyścigu, niestety z brzemieniem śmiertelnego wypadku, jaki miał miejsce dwa dni wcześniej. Po jednym dniu bez rywalizacji na znak hołdu dla zmarłego kolarza, wyścig  znów nabrał tempa. Stojąc tuż przy drodze najlepiej widać z jakimi prędkościami jeżdżą zawodnicy, zwłaszcza w dół, nawet przy niewielkim nachyleniu drogi. Widać też, jak wielkie jest to przedsięwzięcie organizacyjne i logistyczne, ale też można zaobserwować, jak sprawnie jest przeprowadzane.

Zapraszamy do galerii z pętli po Bielsku-Białej i z mety zawodów pod górami z Szyndzielnią w tle.

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.