Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Ultramaraton Stumilak, wiosna 2018 – galeria i relacje

Stumilak wiosna 2018 - ultramaraton 176 km w Beskidach
Pokaż to swoim znajomym

Stumilak to łatwa trasa spacerowa dla zakochanych.. hmm.. żartowałem! To hardkorowy ultramaraton górski odbywający się w Beskidach z wejściem na Babią Górę na dobry początek. To jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce. Odbywa się na dystansie głównym 100 mil, czyli 176 km. Oto fotorelacja z bazy w Zwardoniu. Tak, wiemy, że teraz najlepiej jak wszystko jest kolorowe i piękne. Nic z tego, tym razem tylko black & white!

Fotografia i turystyka oraz sport to nasze pasje połączone w jedno. Wiosennym Stumilakiem AD 2018 rozpoczęliśmy współpracę z organizatorami biegów górskich. Już wkrótce będziecie oglądać więcej zdjęć. To co robią Ci ludzie przemierzając tak ogromny dystans po górach, nie jest od razu godne naśladowania, bo nie jest dla każdego, ale na pewno godne podziwu i motywujące do stawiania sobie własnych celów i ich realizowania. Zobaczcie, co działo się w punkcie na 100 km. W tym miejscu można było zakończyć pośredni dystans biegowy. Najkrótszy wynosił 50 mil. Ci, którzy zdecydowali się biec dalej, mieli przed sobą jeszcze 76 km! SUma przewyższeń całej trasy sięgała 10.000 m!

Więcej o zawodach – kliknij tutaj

Ciekawe relacje dotychczas opublikowane:

  1. Zwycięzcy zawodów, Gniewomira Skrzysińskiego – kliknij tutaj
  2. Andrzeja Zielińskiego – kliknij tutaj
  3. Marcina Walczuka – kliknij tutaj
  4. Dariusza „Bergola” Berga – kliknij tutaj
  5. Zwyciężczyni wśród kobiet, Ani Witkowskiej – kliknij tutaj

 

Galeria – zdjęcia najwygodniej przewijać strzałkami

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.