Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Ultramaraton Stumilak, wiosna 2018 – galeria i relacje

Stumilak wiosna 2018 - ultramaraton 176 km w Beskidach
Pokaż to swoim znajomym

Stumilak to łatwa trasa spacerowa dla zakochanych.. hmm.. żartowałem! To hardkorowy ultramaraton górski odbywający się w Beskidach z wejściem na Babią Górę na dobry początek. To jeden z najtrudniejszych biegów w Polsce. Odbywa się na dystansie głównym 100 mil, czyli 176 km. Oto fotorelacja z bazy w Zwardoniu. Tak, wiemy, że teraz najlepiej jak wszystko jest kolorowe i piękne. Nic z tego, tym razem tylko black & white!

Fotografia i turystyka oraz sport to nasze pasje połączone w jedno. Wiosennym Stumilakiem AD 2018 rozpoczęliśmy współpracę z organizatorami biegów górskich. Już wkrótce będziecie oglądać więcej zdjęć. To co robią Ci ludzie przemierzając tak ogromny dystans po górach, nie jest od razu godne naśladowania, bo nie jest dla każdego, ale na pewno godne podziwu i motywujące do stawiania sobie własnych celów i ich realizowania. Zobaczcie, co działo się w punkcie na 100 km. W tym miejscu można było zakończyć pośredni dystans biegowy. Najkrótszy wynosił 50 mil. Ci, którzy zdecydowali się biec dalej, mieli przed sobą jeszcze 76 km! SUma przewyższeń całej trasy sięgała 10.000 m!

Więcej o zawodach – kliknij tutaj

Ciekawe relacje dotychczas opublikowane:

  1. Zwycięzcy zawodów, Gniewomira Skrzysińskiego – kliknij tutaj
  2. Andrzeja Zielińskiego – kliknij tutaj
  3. Marcina Walczuka – kliknij tutaj
  4. Dariusza „Bergola” Berga – kliknij tutaj
  5. Zwyciężczyni wśród kobiet, Ani Witkowskiej – kliknij tutaj
Może Cię zainteresować:   Maraton górski Leśnik, edycja lato 2018 - galeria

 

Galeria – zdjęcia najwygodniej przewijać strzałkami

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka