Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Logos Travel Marek Śliwka

Logos Travel Marek Śliwka

Specjalizacja: Dalekie wyprawy, maratony biegowe

Strona internetowa: wyprawy.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Biuro podróży Logos Travel Marka Śliwki powstało w 1995 roku i od tego też czasu wysyła grupy we wszystkie, nawet najbardziej odległe, zakątki świata. Od początku działalności zdobywa wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień.

Biuro jest także laureatem wielu konkursów konsumenckich, m.in. Certyfikat Najlepsze w Polsce, Złota Malwa czy też Touroperator Roku w kategorii -Podróże Egzotyczne Branża turystyczna uhonorowała Logos Travel prestiżową nagrodą Globus 2000.

Logos Travel zatrudnia kilkadziesiąt osób i ma rozbudowaną sieć biur agencyjnych sprzedających ofertę w całej Polsce. Organizują m.in. wycieczki dookoła świata oraz turystyczne wyprawy do Afryki Wschodniej. Siatka przedstawicieli współpracujących z Logos Travel znajduje się także w najbardziej newralgicznych punktach świata, co sprawia, że jest to już firma o zasięgu globalnym. W rankingach i ratingach przygotowywanych przez portal Rzeczpospolitej regularnie plasuje się w czołówce polskich touroperatorów i w pierwszej czwórce najbezpieczniejszych biur turystycznych na rynku polskim, niezmiennie od lat z ratingiem AA+, czyli inaczej mówiąc, posiada bardzo wysoka wiarygodność, na pograniczu ekstremalnej.

Firma angażuje się także w projekty społeczne, bierze udział w sponsorowaniu masowych imprez biegowych, świadczy pomoc dla jednej ze szkół misyjnych w Kamerunie, uczestniczy czynnie w projekcie Nauka Dla Biznesu.

Od kilku lat oferowane są programy wyjazdów dla biegaczy – Maratony na 7 Kontynentów w ramach projektu Biegaj i Zwiedzaj. W katalogu biegowym znaleźć można prawie 30 propozycji programów wyjazdu na maratony połączone ze zwiedzaniem regionu. W ramach tego projektu uczestnicy mogą zdobyć także Koronę Maratonów Ziemi.

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka