Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Wyprawy Foto – Marcin Dobas

Wyprawy Foto – Marcin Dobas

Specjalizacja: Wyprawy fotograficzne - krajobrazy i zwierzęta

Strona internetowa: wyprawyfoto.com.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Za Wyprawami Foto stoi Marcin Dobas. Jest fotografem National Geographic Polska specjalizującym się głównie w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej.

Marcin Dobas ukończył studia na wydziale geologii i pracuje jako ratownik górski i pilot wycieczek. Od lat podróżuje z aparatem docierając do najdalszych zakątków Ziemi. Zdjęcia i relacje z jego podróży publikowane były w wielu krajach świata: w magazynach, przewodnikach i albumach. Pokazywane na wystawach indywidualnych i zbiorowych oraz podczas festiwali podróżniczych.

Jest laureatem wielu międzynarodowych konkursów fotograficznych. Swoją pasją i wiedzą chętnie się dzieli w ramach warsztatów i plenerów fotograficznych. Swoje spostrzeżenia i doświadczenia z pracy fotografa przekazuje w cyklu artykułów publikowanych w magazynach branżowych oraz na stronach poświęconych fotografii. Jest Ambasadorem marki Olympus.

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka