Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Klub Podróży Horyzonty

Specjalizacja: fotowyprawy, rower, trekking, z plecakiem, góry

Strona internetowa: horyzonty.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Klub Podróży Horyzonty to biuro podróży dla ciekawych świata: miłośników przyrody, pieszych wędrówek górskich oraz osób zainteresowanych historią i kulturą. Dla tych, których nie zadowala pobieżne i pospieszne zwiedzanie, lecz którym radość i satysfakcję daje zgłębianie wiedzy o świecie. Dla ludzi aktywnych, którzy wolą czynny wypoczynek niż leniuchowanie na plaży.

Klub działa już ponad 10 lat. W ofercie posiada wyjazdy przyrodnicze i krajoznawcze, fotowyprawy, wyjazdy rowerowe, trekkingi górskie oraz dalekie wyprawy w małych grupach. W sumie ponad 100 propozycji do ponad 70 państw na 6 kontynentach! Programy opracowywane są tak, by zaoferować to, co autentycznie ciekawe, co jest istotą danego regionu i nadaje mu niepowtarzalny charakter. Przewodnicy to nie zwykli piloci, lecz grupa pasjonatów – przyrodnicy, przewodnicy górscy, historycy, geografowie. Tym, co ich łączy jest zamiłowanie do podróżowania i poznawania.

Klub jest dla każdego, kto pragnie wypocząć, a jednocześnie poznać przyrodę, lokalne tradycje i codzienne życie ludzi, kto chce zdobywać górskie szczyty, powędrować brzegiem oceanu oraz cieszyć się z podróżowania w gronie osób, które łączy ciekawość świata.

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka