Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Ex Oriente Lux

Specjalizacja: Daleki Wschód, Azja, z plecakiem, trekking

Strona internetowa: exorientelux.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Organizator tematycznych wycieczek do Azji. W stałej ofercie około 50 programów obejmujących niemal cały kontynent. Biuro założone przez japonistów, powstało z pasji i miłości do tego zakątka globu. Wiedza i doświadczenie pozwalają pokazać kraje azjatyckie w sposób jak najpełniejszy – cechami charakterystycznymi programów jest intensywne zwiedzanie z jednej strony, z drugiej zaś – bardzo dobrze opracowany aspekt logistyczny i dobre hotele.

Ex Oriente Lux tak piszą o sobie:

Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych, chętnie podążających nieutartymi ścieżkami, chcących poznać Azję z innej, niebanalnej strony. Bazując na własnych, bogatych doświadczeniach pomagamy naszym Klientom zbliżyć się do kultury i tradycji tych niesamowitych krajów, skosztować ich smaków i zapachów.

Regularnie organizujemy wycieczki także dla klientów indywidualnych, w ramach programów szytych na miarę. Wyjazdy katalogowe zaś odbywają się w małych, około 10-osobowych grupach. Naszym celem jest zarażać pasją ludzi, chcących zanurzyć się na chwilę we wschodniej mentalności i spojrzeć na świat oczami tubylca. Pomagają w tym nasi piloci – filolodzy po studiach kierunkowych.

Zapraszamy wszystkich, którzy marząc, aby uciec od zachodniego pośpiechu, tęsknym wzrokiem spoglądają na Wschód. Z naszych wycieczek turyści przywożą nowe umiejętności i doświadczenia, a także mnóstwo przeżyć i niezwykłych wspomnień, nierzadko przełamujących stereotypy.

 

Ex Oriente Lux - wycieczki na Wschód

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka