Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Ex Oriente Lux

Specjalizacja: Daleki Wschód, Azja, z plecakiem, trekking

Strona internetowa: exorientelux.pl

Wydarzenia: pełna lista

Pokaż to swoim znajomym

Organizator tematycznych wycieczek do Azji. W stałej ofercie około 50 programów obejmujących niemal cały kontynent. Biuro założone przez japonistów, powstało z pasji i miłości do tego zakątka globu. Wiedza i doświadczenie pozwalają pokazać kraje azjatyckie w sposób jak najpełniejszy – cechami charakterystycznymi programów jest intensywne zwiedzanie z jednej strony, z drugiej zaś – bardzo dobrze opracowany aspekt logistyczny i dobre hotele.

Ex Oriente Lux tak piszą o sobie:

Naszą ofertę kierujemy do osób aktywnych, chętnie podążających nieutartymi ścieżkami, chcących poznać Azję z innej, niebanalnej strony. Bazując na własnych, bogatych doświadczeniach pomagamy naszym Klientom zbliżyć się do kultury i tradycji tych niesamowitych krajów, skosztować ich smaków i zapachów.

Regularnie organizujemy wycieczki także dla klientów indywidualnych, w ramach programów szytych na miarę. Wyjazdy katalogowe zaś odbywają się w małych, około 10-osobowych grupach. Naszym celem jest zarażać pasją ludzi, chcących zanurzyć się na chwilę we wschodniej mentalności i spojrzeć na świat oczami tubylca. Pomagają w tym nasi piloci – filolodzy po studiach kierunkowych.

Zapraszamy wszystkich, którzy marząc, aby uciec od zachodniego pośpiechu, tęsknym wzrokiem spoglądają na Wschód. Z naszych wycieczek turyści przywożą nowe umiejętności i doświadczenia, a także mnóstwo przeżyć i niezwykłych wspomnień, nierzadko przełamujących stereotypy.

 

Ex Oriente Lux - wycieczki na Wschód

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.