Inspirujemy do aktywnego spędzania czasu poza domem na własną rękę lub z wartymi polecenia organizatorami.

Transalp.pl – Tomasz Pawłusiewicz (przewodnik)

Transalp.pl – Tomasz Pawłusiewicz (przewodnik)
Pokaż to swoim znajomym

Specjalizacja: wyprawy rowerowe (MTB) przez Alpy

Strona internetowa: www.transalp.pl

Kalendarz: zobacz wyjazdy

Transalp. Rowerowa wyprawa transalpejska, trawers Alp – przeprawa z północy na południe Alp, z Niemiec lub Austrii do Włoch. Epicka, kilkudniowa wyprawa MTB w stylu enduro, po górskich szlakach i ścieżkach. Wielka rowerowa przygoda.
Jeśli chciałbyś poznać smak alpejskiej przygody i jesteś gotowy na to, by podjąć wyzwanie przemierzenia Alp na rowerze, poczuć jak wielką satysfakcję to daje, przekonać się ile dostarcza przeżyć, wrażeń i wspomnień, to zapraszam Cię do udziału w wyprawach, które organizuję i prowadzę jako przewodnik.
Moja dewiza, którą kieruję się układając trasy wypraw to: „minimum asfaltu, maksimum obcowania z górami”.

 

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka
Avatar
Mieszka w Bielsku-Białej, jest fotografem i poniekąd podróżnikiem. Zwiedza głównie na rowerze, a zimą zamienia rower na snowboard. Odwiedził dotychczas wiele krajów europejskich ze szczególnym ulubieniem Bałkanów. W dalsze wyprawy wybrał się do Wietnamu, Laosu, Armenii, Uzbekistanu oraz Gwatemali. Założył i prowadzi od ponad dwudziestu lat stronę fotowyprawy.com. Publikuje zdjęcia i teksty w magazynach internetowych oraz drukowanych. Ma na koncie kilka wyróżnień w konkursach fotograficznych oraz kilka wystaw fotografii. A poza tym robi jeszcze milion innych rzeczy niezwiązanych z turystyką.