Rowerowe Podróże EMTB.pl

Rowerowe Podróże EMTB.pl

Specjalizacja: MTB (rower górski, enduro)

Strona internetowa: www.emtb.pl

Kalendarz: zobacz wyjazdy

Jazda na rowerze górskim to ciągłe poznawanie nowych miejsc, epickie wyprawy, cudowne widoki i nieskończona ilość niezapomnianych tras. Przez ostatnie lata ekipa EMTB.pl eksplorowała całą Europę, odkrywając interesujące miejsca i szlaki. Teraz możecie je poznać razem z nimi na wyjazdach organizowanych przez Rowerowe Podróże EMTB.pl. Jeżeli marzysz o rowerowej wyprawie, lubisz jeździć po sprawdzonych trasach, chcesz się odprężyć, nastawić wyłącznie na jazdę, a nie załatwianiu spraw organizacyjnych, to oferta Rowerowych Podróży EMTB.pl jest właśnie dla Ciebie! Zawiozą Cię na miejsce, przejadą razem z Tobą najlepsze trasy w danym regionie i zaprowadzą na sprawdzone na własnej skórze noclegi i restauracje.

Czeka na Was 9 osobowy bus z przyczepą przystosowaną do transportu rowerów. Będzie on Was zabierał gdzie tylko zechcecie, łącznie z wwożeniem na najwyższe asfaltowe przełęcze, by można było mieć jak najwięcej frajdy z jazdy po górskich szlakach.

W ofercie Rowerowych Podróży EMTB.pl są wycieczki weekendowe oraz wyprawy dłuższe – tygodniowe w Sudety, Alpy oraz Góry Prowansji. Miejsca te są uznane przez ekipę EMTB.pl za najlepsze miejscówki rowerowe w Europie – z malowniczymi widokami, no i oczywiście niezapomnianymi trasami.

Każdy może znaleźć w tej ofercie coś dla siebie. Wycieczki zagraniczne pozwalają posmakować innego niż polski klimatu, krajobrazu i kultury, a wycieczki krajowe udowadniają, że nie trzeba jechać za granicę by spróbować swoich sił na ścieżkach o charakterze alpejskim oraz poczuć flow na specjalnie zaprojektowanych trasach rowerowych.

 

Skomentuj przez profil Facebooka