Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Mountainboarding – nowa inspiracja

Mountainboarding – nowa inspiracja
Pokaż to swoim znajomym

W Milówce w Beskidzie Żywieckim mieliśmy okazję podziwiać pokazy akrobatyczne grupy zawodników uprawiających mountanboarding. Bawi się w to w kraju nieliczna grupa ludzi. I chociaż piszemy „nowa inspiracja”, to sport ten nie jest taki całkiem nowy, ale wciąż mało znany i niezbyt popularny. Aby sięgnąć po mountainboarda nie trzeba wcale fruwać w powietrzu. Jest to coś a’la deska snowboardowa, którą przecież można wykorzystać na wiele sposobów. Jednym z nich są skoki, a innym mogą być „zwykłe” zjazdy po stoku górskim z wykorzystaniem wyciągu narciarskiego lub kolejki linowej. Można więc bawić się w to w wielu miejscach. Maniaków tego sportu można spotkać na górze Żar w Międzybrodziu lub w znanych miejscowościach – Wisła, Szczyrk i innych.

Jeśli ktoś poszukuje nowych wrażeń lub nie chce w lato (przepraszam za wyrażenie : ) rozstawać się ze snowboardem, to może skontaktować się z zapaleńcami, wypożyczyć sprzęt i spróbować. Więcej o ekipie Biboard na ich stronie: biboard.pl

Oto krótki pokaz umiejętności zawodników lądujących na poduszce powietrznej.

 

 

 

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka