Najlepsze wyjazdy tematyczne. Najciekawsze podróże dla aktywnych. Najlepsi organizatorzy i biura podróży w jednym miejscu. Inspiracaje na wakacje.

Podróżniczy konkurs fotograficzny Radia WWW

Podróżniczy konkurs fotograficzny Radia WWW
Pokaż to swoim znajomym

Konkurs Radia WWW

Proponujemy Wam konkurs organizowany przez Radio WWW.

„Podróże w subiektywie” to konkurs fotograficzny dla każdego, kto w 2011 roku ruszył się z domu i odbył interesującą fotowyprawę. Zdjęcia można nadsyłać do 29 lutego 2012.

Organizatorzy tak piszą:

Odbywałeś w podróż w 2011 roku? Uwieczniałeś swoje wyprawy na zdjęciach? Weź udział w konkursie fotograficznym „Podróże w subiektywie”, organizowanym przez Radio WWW i audycję podróżniczą „Droga na skróty” i wygraj cenne nagrody!

Celem Konkursu jest dostrzeżenie wartościowych fotografii, które wykonane zostały w najpiękniejszych zakątkach świata i  dokumentujących podróż Uczestników Konkursu w 2011 roku. Udział w konkursie mogą wziąć fotografie wykonane dowolną techniką i reprezentujące dowolny gatunek fotografii!

Zdjęcia konkursowe można przesyłać do dwóch kategorii: Zdjęcie Pojedyncze oraz Tryptyk.  Organizator planuje przyznanie trzech nagród w obydwu kategoriach oraz kilku wyróżnień – Nagród Publiczności.

Regulamin i więcej informacji znajdziecie na stronie organizatora: Radia WWW

http://radiowww.eu/#!/action/articles/show/177/Radio

Zapisz

Pokaż to swoim znajomym
Skomentuj przez profil Facebooka